Про формування активної громадської позиції

5 квіт. 2024
Працівники ЦДЮТ № 3 долучились до освітньої акції “Від серця до серця”

Працівники ЦДЮТ № 3 долучились

до освітньої акції “Від серця до серця”

Керівник гуртка «Народні ремесла України» Льгова Людмила Борисівна разом з педагогами закладу, вихованцями гуртка та їх батьками,  підготували жовто-сині мотанки, смачні смаколики, закупили пакети для сміття. Все це відвезли у міський шпиталь та відвідали захисників, які там перебувають на лікуванні, долучившись до марафону вдячності тим, хто надзвичайно високою ціною наближає довгоочікуваний мир, рятує наші життя та домівки, бореться за теперішнє та майбутнє.

Слів подяки ніколи не буває багато. В кожен пакетик разом з оберегом у вигляді жовто-синьої мотанки поклали листівку з текстом, який підготували діти. В цих листах щирі слова безмежної вдячності від дітей, які знову й знову дякують наших захисників -  всіх тих, хто задає кожному з нас таку високу планку – бути сильними, безстрашними та дає надію вірити в краще.