Організація дозвілля з дітьми молодшого шкільного віку в метрошколі

24 квіт. 2024
Використання елементів методики STEAM-освіти в розвивальних іграх

Організація дозвілля з дітьми молодшого шкільного віку в метрошколі

До молодших школярів в метро школу на перерві завітали керівники гуртків КЗ «ЦДЮТ № 3 ХМР» Журба Наталія Сергіївна та Савіч Вікторія Валеріївна. На цей раз педагоги були представниками (агентами) льотної трансконтинентальної корпорації.
         Попередньо представники корпорації пояснили дітям, що компанія налічує безліч літаків, але попит на авіаперевезення зростає з кожним днем, тому необхідно поповнювати ангари новими літаками. Дітям запропонували допомогти в цій справі. Будівельний матеріал у вигляді паперу – різнокольоровий: блакитний, синій, рожевий, червоний, помаранчевий, жовтий;  враховуючи, що корпорація міжнародна, спочатку необхідно закріпити знання назв перелічених кольорів українською і англійською мовами.
            Діти із задоволенням називали представникам трансконтинентальної авіакомпанії кольори українською і англійською мовами.
            Як тільки закріпили знання в назвах кольорів, приступили до відбудови літаків. Вирішили всі разом, що авіарейси компанії бувають регулярні,
нерегулярні, додаткові,  спеціальні та     чартерні. Діти самі вибирали колір паперу, фантазували над призначенням літака, і робили модель.
За бажанням, школярам запропонували вдома закінчити свою модель літака, придумавши розмальовку.
            Педагогами закладу були використані елементи методики STEAM-освіти. Діти вчасно впоралися з практичним завданням, вирішили питання агентів
льотної трансконтинентальної корпорації. Всі залишились задоволеними.