Урочисте привітання переможців міських конкурсів

24 трав. 2012
23 травня на базі закладу відбулось урочисте нагородження переможців міських конкурсів: учнівських творів «Мій родовід», інтегрованих уроків «Про мій Харків - моїм учням», конкурсу-огляду шкільних музеїв загальноосвітні

У церемонії нагородження переможців взяли участь почесні гості:

Касяненко Н.А., депутат Харківської міської ради, голова Харківської міської організації ветеранів України, голова журі конкурсів «Мій родовід», конкурсу-огляду шкільних музеїв загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів;

Кострикіна А.С., голова комісії по роботі з молоддю Харківської міської організації ветеранів України;

Маслов Н.П. , кандидат історичних наук, професор кафедри історії Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди, голова журі конкурсу інтегрованих уроків «Про мій Харків - моїм учням».

Почесними грамотами, Дипломами Департаменту освіти Харківської міської ради та пам'ятними подарунками відзначені вчителі та учні Київського району.

Святковим концертом гостей та переможців конкурсі вітали вихованці гуЦентру дитячої та юнацької творчості №3: учасники хореографічних колективів («Зіронька», «Сяйво», «Реноме») і вокальної студії «Легенда».