Театралізоване дійство «День веселих забав та пригод»

10 черв. 2021
Захоплююче, веселе та повчальне дійство з дотепними жартами сподобалось гостям - дітям з табору відпочинку ХГ №55.

10.06.2021 в закладі відбулось театралізоване дійство «День веселих забав та пригод». Вихованці колективу «Ляльковий театр», керівник Вавілкіна Л.В., разом з вокальною студією «Обрій», керівник Чепурнова О.А.,  весело з іграми, вікторинами, піснями презентували виставу, в якій сучасні діти  залишаються вдома без батьків. Це захоплююче, веселе та повчальне  дійство з   дотепними   жартами   сподобалось гостям - дітям   з   табору  відпочинку ХГ №55.

Для дітей з табору відпочинку ХЛ № 107 була проведена екскурсія до виставкової зали «Дитяча творчість», Зразкового музею лози.

.