Заходи по організації дозвілля для дітей з таборів відпочинку з денним перебуванням при загальноосвітніх навчальних закладах Київського району

11 черв. 2021
Концертно-розважальна програма «Чарівна країна дитинства» для дітей з табору відпочинку ХСШ № 17 ....

11 червня в закладі відбулась концертно-розважальна програма  «Чарівна країна дитинства» для дітей з табору відпочинку ХСШ № 17.

Творчі колективи закладу підготували концертну програму з вокальними виступами та танцювальними композиціями. Всі діти – гості закладу були задіяні в інтелектуальному шоу з рухливим іграми та інтелектуальними вікторинами.

Для дітей з табору відпочинку ХЛ № 107 була проведена екскурсія до виставкової зали «Дитяча творчість», Зразкового музею лози та куточку живої природи. Діти ознайомились з особливостями роботи гуртків художньо-естетичного напрямку, кращими доробками вихованців.