Про творче життя колективів закладу

28 трав. 2024
Участь вихованців закладу у Всеукраїнському конкурсі

25.05.2024 відбувся ХХХІІІ Всеукраїнський дистанційний двотуровий конкурс-фестиваль сучасного музичного мистецтва «Харківські зорі - Весна 2024», в якому взяли участь вихованці музичної студії «CONSONA», керівник колективу Жога Алла Вікторівна.

В І Т А Є М О   П Е Р Е М О Ж Ц І В:

Музична студія «CONSONA»:

·         Устименка Едуарда –  І місце у номінації «інструменталісти» (аматор, гітара), 4 вікова категорія;

·       Бойко Еліна – ІІ місце у номінації «інструменталісти» (аматор, гітара), 3 вікова категорія;

·       Ошуст Максим - ІІ місце у номінації «інструменталісти» (аматор, фортепіано), 4 вікова категорія.

Керівника колективу Жога Аллу Вікторівну, яка отримала подяку від організаторів конкурсу за високі досягнення у справі естетичного виховання дітей та молоді.

Щиро бажаємо подальших успіхів та творчого натхнення.

Висловлюємо окрему подяку організаторам конкурсу  за надану можливість дітям проявити свої таланти.

КОЛЕКТИВ    ЗАКЛАДУ