Про творче життя колективів закладу

29 трав. 2024
Результати участі вихованців закладу у обласній виставці- конкурсі писанкарства «Українська великодня писанка»

ВІТАННЯ

В період з  1  по  14  квітня  2024  року  в ХОПДЮТ, з метою популяризації писанкарства на Харківщині,  духовного  збагачення,  виявлення  загального  художнього  рівня писанкарського мистецтва, пошуку та підтримки обдарованої учнівської молоді, відбулася обласна виставка-конкурс писанкарства «Українська великодня писанка» в дистанційному форматі.  Вихованці ЦДЮТ №3 декоративно-ужиткового напрямку взяли участь у зазначеному заході та враховуючи висновки журі, посіли призові місця:

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ:

Вихованців гуртка «Образотворче мистецтво», керівник Тетяна КОЛЕСНІК, номінація «Мальованка»

·        Дарію ГОРБЕНКО – І місце;

·        Наталію ПЕТРОВУ – ІІ місце.

Вихованців Зразкового гуртка «Бісероплетіння», керівник Ольга КОНОНОВА, номінація  «Монастирська та бісерна техніки»

·        Єву ХАРЧЕНКО – ІІ місце

·        Вероніку  ВЕРЕСОКІНУ -  ІІІ місце;

За високий рівень виконання творчих робіт:

·        Марію АНТОНЮК

·        Кіру КАЛАШНИК

Керівників колективів Ольгу КОНОНОВУ і Тетяну КОЛЕСНІК за високі досягнення у справі розвитку творчих здібностей дітей та молоді.

Щиро бажаємо подальших успіхів та творчого натхнення.

Висловлюємо окрему подяку організаторам конкурсу  за надану можливість дітям, проявити свої таланти.

КОЛЕКТИВ ЗАКЛАДУ