АРХІВ

18.05.2023 Вихованці закладу разом з усім трудовим колективом долучились до святкування Дня вишиванки в знак єдності, свободи та незламності України.

Ансамбль вокальної студії "Обрій", керівник Чепурнова Ольга Анатоліївна, з нагоди Дня ПАМ'ЯТІ та перемоги підготував та презентував до вашої уваги пісню "Незламна", з щирою вірою в перемогу України:

Сертифікати вихованців музичної студії «CONSONA», керівник Жога Алла Вікторівна, за участь у Обласному флешмобі «Нас єднають думи Кобзаря»

до Дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Презентовано навчальний проєкт для дітей «100 причин пишатися тим, що я – українець». Його розробили освітяни з дистанційної школи «Unicorn School» у партнерстві зі спеціалістами Асоціації інноваційної та цифрової освіти за підтримки Міністерства освіти і науки України та Інституту модернізації змісту освіти.

Інноваційна освітня платформа побудована у форматі комп'ютерної гри, що пропонує дітям дізнатися та докладно вивчити сто найважливіших фактів про Україну, зокрема особливості географії, містобудування, населення, ІТ-сфери, всесвітніх рекордів, культурної спадщини, науки та інженерії, промисловості, спорту. Також на платформі є інформація про відомих українців та їхній внесок у розвиток інших країн.

Нині на платформі відбувається змагання між учасниками гри. Викладацький колектив «Unicorn School» визначить переможців і подарує їм цінні призи. Щоб узяти участь, потрібно зареєструватися на платформі. Після змагань платформа працюватиме й надалі, тож до вивчення цікавих фактів про Україну завжди можна буде повернутися. (За матеріалами сайту МОН України).

Інформаційні матеріали до річниці повномасштабної війни в Україні "Вистояли - Переможемо", підготовлені Українським інститутом національної пам"яті.      (Рекомедовано Міністерством освіти і науки від 23.02.2023 № 4/461-23)

Творчі колективи Комунального закладу "Центр дитячої та юнацької творчості № 3 Харківської міської ради" 14.10.2022 підготували привітання з нагоди свята -Дня Захисників України:

30 липня 2022 року в Мукачево відбувся благодійний ярмарок «Доторкнись життя» на підтримку Збройних сил України.

Вихованка Зразкового колективу «Бісероплетіння» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості № 3 Харківської міської ради» Антонюк Марія,  керівник колективу Кононова Ольга Петрівна, брала участь у благодійному ярмарку на користь ЗСУ, плела прикраси з бісеру.

Колектив закладу вітає Антонюк Марію за участь у такій благородній справі та виявлену громадянську позицію.

З нагоди Дня Конституції України та з метою реалізації Концепції національно-патріотичного виховання, затвердженої Указом Президента України від 18.05.2019 року № 286/2019, формування в учнівської молоді соціально-політичних цінностей, соціальної активності, почуття патріотизму, поваги до Конституції і законів України, з 23 по 30 червня 2022 року відбувається виставка-акція «Ілюстрована Конституція України», яку організував Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості, в дистанційному форматі.

Вихованки Зразкового колективу – гуртка «Бісероплетіння» КЗ «ЦДЮТ № 3 ХМР» Бабешко Катерина та Куница Марія під керівництвом Кононової Ольги Петрівни підготували свої доробки для презентації на обласній виставці, переглянути виставку можна за посиланням.

13.10.2021 в закладі в режимі online відбулась тематична програма до Дня Захисника України «Вітаємо мужніх».

Творчі колективи закладу вітають всіх зі святом та дарують святковий концерт.

Запрошуємо переглянути за посиланням

Національно-патріотичне виховання у закладі визнано пріоритетним у закладі:

Свято «Харків - місто дитинства, миру, щастя» до Міжнародного Дня миру.