Березень - 2024 рік

25.03.2024 - 29.03.2024

Вихованка вокальної студії «Зоряне небо» (керівник Журба Наталія Сергіївна) Федорко Карина, яка перебуває в Німеччині, в місті Траунштайн, взяла участь у концерті, який зібрав вимушених переселенців з України та мешканців міста. Захід був присвячений підтримці демократії в світі. На концерті був присутній мер міста

27.03.2024 - Відео привітання вихованців гуртка "Ляльковий театр",

керівник Людмила ВАВІЛКІНА,

до Всесвітнього Дня театру

21.03.2024  у  форматі ZOOM – конференції відбулось засідання районної школи «Лідер» за темою «Активний і інтелектуальний»

18.03.2024 - 22.03.2024

Онлайн заняття у музичній студії "CONSONA", керівник Алла ЖОГА

.

03.03.2024 за результатами ІІ Всеукраїнського двотурового фестиваля-конкурсу мистецтв ім. Миколи Лисенка «Ой, заграйте, музиченьки» вихованці  музичної студії «CONSONA»  КЗ «ЦДЮТ №3 ХМР», керівник колективу Жога Алла Вікторівна, посіли два ІІ місця:

• Ошуст Максима  – диплом за ІІ місце в інструментальному жанрі, ІІ вікова категорія;
  • Устименка Едуардадиплом за ІІ місце в інструментальному жанрі, ІІІ вікова категорія;

ПРИВІТАННЯ ВИХОВАНЦІВ ВОКАЛЬНОЇ СТУДІЇ "ОБРІЙ" зі СВЯТОМ МАСЛЯНОЇ

11.03.2024 - 15.03.2024

12.03.2024 - Онлайн заняття у музичній студії "CONSONA",

керівник ЖОГА АЛЛА ВІКТОРІВНА

Про організацію дозвілля дітей молодшого шкільного віку під час перерв в метрошколі

13.03.2024 - Розвивальна гра «Мандрівка на човниках»

Вихованка вокальної студії «Зоряне небо» (керівник Журба Наталія Сергіївна) Федорко Карина,  учасниця концерту в Німеччині, в місті Траунштайн.

Гасло концерту було «Солідарність не повинна згаснути».

Вихованці музичного гуртка "Consona" Бойко Еліна,  Данилов Микита, Литвиненко Анна, Ошуст Максим, керівник гуртка Жога Алла Вікторівна,  стали учасниками обласної мистецької акції "Нас єднають думи Кобзаря" до дня народження Тараса Григоровича Шевченка,  видатного українського поета та художника.

ВИХОВАНЦІ ГУРТКА "ЛЯЛЬКОВИЙ ТЕАТР",

КЕРІВНИК ВАВІЛКІНА ЛЮДМИЛА ВІКТОРІВНА,

ВІТАЮТЬ ВАС ЗІ СВЯТОМ  МАСЛЯНОЇ

10.03.2024 - в місті Харкові відбувся Міський хореографічний конкурс «Пластилін», в якому взяли участь вихованці колективу сучасного танцю «Щастя», керівник Кушнірчук Ірина Володимирівна  та вибороли перше місце у номінації «Сучасна хореографія»

09.03.2024 в місті Харкові відбулись Всеукраїнські змагання зі спортивних танців «Spring Alex Dance Cup», в яких взяли участь вихованці студії спортивно-бального танцю «РЕНОМЕ» КЗ «ЦДЮТ № 3 ХМР», керівник Імангулова Діяна Гільманівна

Тематичний онлайн концерт до свята весни, міжнародного жіночого Дня 8 березня

у музичній студії "CONSONA", КЕРІВНИК алла ЖОГА

04.03.2024 - 08.03.2024

06.03.2024 – продовжуються дистанційні заняття в Зразковому колективі «Бісероплетіння», керівник Кононова Ольга Петрівна. Вихованці гуртка готують свої доробки для участі у конкурсах

22.02.2024 – 25.02.2024, в місті Харкові, відбувся Х Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв «Зимове сяйво», в якому взяли участь вихованці колективу «Ляльковий театр», керівник Вавілкіна Людмила Вікторівна, та посіли І місце.

Переглянути казку "Три дракони", за яку вихованці гуртка "Ляльковий театр" КЗ "ЦДЮТ № 3 ХМР" отримали І місце, можна за посиланням

привітання Творчих колективів закладу зі святом Весни

01.03.2024 «Музична культура країн світу»

дистанційні заняття у музичній студії «CONSONA», керівник ЖОГА Алла Вікторівна.