Сертифікати педагогів за 2020/2021 н.р.

2020/2021 навчальний рік

25.08.2021 - Жога А.В., заступник директора з навчально-виховної роботи, прослухала вебінар за темою "Організовуємо пожежну безпеку в осінньо-зимовий період" та отримала відповідний сертифікат.

11.08.2021 - Жогв А.В., заступник директора з навчально-виховної роботи, прослухала вебінар за темою "Навчання та інструктаж з охорони праці: від формалізму до ефективності" та отримала відповідний сертифікат.

14.07.2021 - Жогв А.В., заступник директора з навчально-виховної роботи, прослухала вебінар за темою "Як підготуватися до перевірки з охорони праці в органах місцевого самоврядування" та отримала відповідний сертифікат.

Жога Алла Вікторівна, отримала подяку за професіоналізм, надійність та розв"язання непростих питань під час пандемії.

Жога Алла Вікторівна, отримала подяку за постійний професійний розвиток та популяризацію охорони праці.

25.06.2021 - Жогв А.В., заступник директора з навчально-виховної роботи, прослухала вебінар за темою "Як завучу організувати освітній процес у 2021/2022 навчальному році" та отримала відповідний сертифікат.

02.06.2021 - Жога А.В., керівник гуртка "Музичний", прослухала вебінар за темою "Ігрові пісні та танці для дошкільників" та отримала відповідний сертифікат.

26.05.2021 - Жога А.В., заступник директора з НВР, прослухала вебінар за темою:"Інструктажі з охорони праці, пожежної безпеки, безпеки руху:відповідаємо на ваші запитання" та отримала відповідний сертифікат.

В травні 2021 року Кернична Тетяна Леонтіївна, керівник вокальної студії "Легенда", відвідала майстер-клас на тему: "Основи народного співу" (1година) в рамках фестивалю-конкурсу "Літнє рандеву в Одесі" та отримала відповідний сертифікат.

20.05.2021 - Жога А.В., заступник директора з НВР, прослухала вебінар за темою:"Як планувати освітній процес дієво та оптимально" та отримала відповідний сертифікат.

11.05.2021 - Жога А.В., заступник директора з навчально-виховної роботи, прослухала вебінар та отримала відповідний сертифікат за темою "Повноваження та відповідальність служби охорони праці".

07.05.2021 - керівники Зразкового художнього колективу народного танцю "Сяйво" Машинець Л.Ю. та Зразкового художнього хореографічного колективу "Зіронька" Федцова Л.І. за участь у онлайн конференції "Збереження та популяризація кращих зразків хореографічного мистецтва України" в рамках ХІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва "Толока" отримали сертифікати.

05.05.2021 - Жога А.В., заступник директора з навчально-виховної роботи, прослухала вебінар та отримала відповідний сертифікат за темою "Нове в законодавстві про загальну середню освіту"

17.03.2021 Жога Алла Вікторівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, відвідала вебінар за темою: "Освітнє середовище Нової української мови (1,5 годин)".

28.03.2021 Лазуренко Вікторія Володимирівна відвідала методичний захід у майстер-класі Сагалової Г.В. "Виконавське розуміння та відчуття тональності .  Лекція-концерт". За результатами якого отримала сертифікат.

28.02.2021 Лазуренко Вікторія Володимирівна відвідала методичний захід у майстер-класі Дедусенко Ж.В. "Специфіка взаємодії клавішного та струнного інструментів на прикладі жанру камерної сонати для фортепіано і скрипки" та отримала сетріфікат.

Педагогічні працівники закладу 17.02.2021 взяли участь у Регіональному науково-практичному он-лайн семінарі на тему «Використання ресурсів позашкільної освіти у процесі соціалізації дітей з особливими освітніми потребами», який проводив Харківський Національний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди та отримали відповідні сертифікати.

18.02.2021 Федцова Л.І., керівник Зразкового хореографічного колективу, відвідала семінар за програмою підвищення педагогічної кваліфікації "Методика викладання класичного танцю в аматорському хореографічному колективі" та отримала сертифікат загальною кількістю 6 годин.

З 23.10.2020 по 12.03.2021 педагогічні працівники закладу Жога А.В., Журба Н.С., Кононова О.П., Чепурнова О.А. пройшли навчання при КВНЗ "ХАНО" за програмою Інноваційного методичного кластеру "Упровадження сучасних освітніх трендів - шлях до якісної позашкільної освіти" та отримали сертифікати.

26.01.2021 Жога А.В., заступник директора з навчально-виховної роботи, відвідала вебінар за темою:"Про що курси в Вищій школі освітнього менеджменту".

21.01.2021 керівник вокальної студії "Легенда" Кернична Т.Л. в дистанційному режимі стала  учасником майстер-класу "Емоційне вигорання педагогів та способи його подалання", що проводив Навчально-науковий інститут неперервної освіти м. Київ:

06 жовтня 2020 року завідувач відділом Ковтун Л.В. відвідала обласний семінар – практикум керівників музеїв загальноосвітніх та позашкільних закладів освіти Харківщини «Робота Зразкових музеїв у закладах освіти Харківщини», який відбувся у Комунальному закладі «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської  Обласної Ради.

{C}Керівники вокальних колективів КЗ «ЦДЮТ № 3 ХМР» Журба Н.С., Кернична Т.Л., Чепурнова О.А. 09.10.2020 відвідали методичний захід (3.5 год.) у майстер-класі доктора педагогічних наук, професора кафедри хорового диригування Харківського Національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського Смирнової Т.А. «Переваги фонопедичної методики» розвитку голосу В. Ємельянова».{C}

18.09.2021 Жога А.В., заступник директора з навчально-виховної роботи, відвідала вебінар за темою "Як пройти шлях від керівника до лідера: напрацьовуємо лідерські якості (1 година).