ГРУДЕНЬ

25.12.2023 - 29.12.2023

Онлайн заняття в Зразковому художньому колективі - гуртку "Бісероплетіння",

керівник Кононова Ольга Петрівна

26.12.2023 – продовжуються дистанційні заняття у Зразковому художньому колективі – гуртку «Бісероплетіння», керівник Кононова Ольга Петрівна.
         Дівчатка із задоволенням готують новорічні сюрпризи для бійців ЗСУ.

26.12.2023 – онлайн заняття у музичній студії «CONSONA», керівник Жога Алла Вікторівна.

Гуртківці із захопленням готують новорічне привітання. Казкове привітання тримається в таємниці, тому ми чекаємо з нетерпінням. І сподіваємося, що вже зовсім скоро побачимо цю святкову програму.

18.12.2023 - 22.12.2023

19.12.2023 – продовжуються онлайн заняття  у вокальній студії «Обрій», керівник Журба Наталія Сергіївна. Для вироблення співацького дихання у вихованців використовуються вправи на основі методу А. Н. Стрельникової. Вправи «Ладоньки», «Кішка», «Обніми плечі» тощо.
Діти закріплюють свої знання про традиції відзначення новорічних  свят в країнах світу, готуються до підсумкового онлайн заняття, вивчаючи новорічні вокальні твори.

Продовжуються дистанційні заняття в музичному гуртку «Consona», керівник гуртка Жога Алла Вікторівна. Гуртківці навчаються майстерності гри на гітарі, фортепіано. Слідкують за правильним положенням рук, координацією в роботі пальців правої та лівої руки, відповідність виконання нотному тексту музичних творів.

11.12.2023 - 15.12.2023
12.12.2023
Продовжуються онлайн заняття у музичній студії «CONSONA», керівник Жога Алла Вікторівна. Діти із задоволенням вивчають нові музичні твори, репертуар яких ретельно підібраний керівником гуртка: різноманітний, а головне,  цікавий і доступний для вихованців.
При розучуванні творів діти вивчають життєдіяльність композиторів, художньо-виразні особливості творів.

01.12.2024 - 08.12.2024

03.12.2023  -  Відкритий фестиваль зі спортивно-бальних танців «STEP BY STEP», в якому взяли участь вихованці студії спортивно-бального танцю «РЕНОМЕ», керівник Імангулова Діяна Гільманівна.

Продовжуються дистанційні заняття в музичному гуртку «Consona»,

керівник гуртка Жога Алла Вікторівна

Новорічно-різдвяні доробки для участі  у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція», що буде проходити з 1 по 10 грудня в Харківському Обласному Палаці дитячої та юнацької творчості