ЛИСТОПАД

керівник Жога Алла Вікторівна - 30.11.2023

Заняття онлайн у гуртку "Ляльковий театр",

керівник Вавілкіна Людмила Вікторівна - 28.11.2023

28.11.2023 - Заняття онлайн у Зразковому колективі - гуртку "Бісерплетіння",

керівник Кононова Ольга Петрівна

Заняття онлайн у вокальній студії "Обрій",

керівник ЧЕПУРНОВА ОЛЬГА АНАТОЛІЇВНА

Заняття онлайн у Зразковому колективі - гуртку "Бісероплетіння",

керівник Кононова Ольга Петрівна

Продовжуються дистанційні заняття в Зразковому колективі - гуртку «Бісероплетіння», керівник Кононова Ольга Петрівна. Плетіння з бісеру є художнім видом творчості, при цьому є медитативним заняттям, яке потребує уважності, наполегливості, посидючості,  Завдяки цьому заняття особливо корисні у період воєнного часу, їх можна використовувати, як метод арт-терапії, у якості антистресу, розвантаження після напруженого дня або щоб відволіктися.

"Рухливі перерви" в метрошколі

Заняття онлайн у Зразковому колективі "Бісероплетіння",

керівник Кононова Ольга Петрівна

Продовжуються дистанційні заняття у Зразковому гуртку «Бісероплетіння», керівник Кононова Ольга Петрівна.  Діти з захопленням вивчають мистецтво виготовлення виробів з бісеру за допомогою різноманітних технік плетіння.
Велику популярність отримують прикраси ручної роботи. Ці вироби виглядають дуже красиво і оригінально. До того ж бісероплетіння розвиває фантазію, дозволяє за допомогою керівника колективу створювати авторські схеми і способи виготовлення виробів.

керівник Жога Алла Вікторівна

\

Продовжуються дистанційні заняття в музичній студії «CONSONA», керівник Жога Алла Вікторівна. На заняттях вихованці гуртка розбирають нові музичні твори, працюють над нотним текстом, знаками альтерації, штрихами, метроритмом. Діти вивчають розміщення нот на ладах шестиструнної гітари.

Заняття онлайн у Зразковому художньому колективі - "Бісероплетіння",

керівник Жога Алла Вікторівна