ЖОВТЕНЬ

Заняття онлайн у вокальній студії "Обрій",

керівник Чепурнова Ольга Анатоліївна

Весело та продуктивно проходять дистанційні заняття в музичній студії «CONSONA», керівник Жога Алла Вікторівна. Нотну грамоту на занятті  вихованці вивчали за допомогою вікторини «Хэллоуин», знаходячи ноти в солодощах, при цьому використовувались маски та костюми казкових персонажів.

30.10.2023 – продовжуються дистанційні заняття у вокальній студії «Обрій», керівник Чепурнова Ольга Анатоліївна. Заняття вокалом мають помітний вплив на виплеск емоцій, покращення настрою, виникнення почуття безпеки та сміливості у прояві себе. Вихованці вокальної студії «Обрій» разом з керівником досить успішно працюють в цьому напрямку.  Крім того, заняття вокалом покращують увагу (концентрацію), пам'ять та уяву, одночасно формуючи потреби більш високого порядку, пов'язані з культурним рівнем людини.

Заняття онлайн у музичній студії "CONSONA",

керівник Жога Алла Вікторівна

Продовжуються дистанційні заняття в музичній студії «CONSONA», керівник Жога Алла Вікторівна. На заняттях діти вивчають нотну грамоту, навчаються грі на різноманітних музичних інструментах. Керівник гуртка знайомить дітей, які знаходяться в інших областях України та за межами країни, як харківські вихованці гуртка підтримують і допомагають урізноманітнити дозвілля молодших школярів у метро школі. А ще діти передали свої малюнки для підтримки військових, які власноруч виконали у вільний від занять час.

Продовжуються заняття онлайн у вокальній студії «Обрій», керівник Чепурнова Ольга Анатоліївна. На заняттях керівник гуртка демонструє вихованцям форму спілкування – спів, яка розширює їхній словниковий запас і вміння висловити думку, сприяє виплеску емоцій, покращенню настрою, виникненню почуття безпеки та сміливості у прояві себе,  покращенню уваги (концентрації), пам'яті.

Продовжуються дистанційні заняття у вокальній студії «Зоряне небо», керівник Журба Наталія Сергіївна. На заняттях діти займаються дихальною та артикуляційною гімнастиками, розспівами, роботою  над творами.

ЗАНЯТТЯ ОНЛАЙН У ВОКАЛЬНІЙ СТУДІЇ "ОБРІЙ", КЕРІВНИК ЧЕПУРНОВА ОЛЬГА АНАТОЛІЇВНА

Продовжуються дистанційні заняття у вокальній студії «Обрій», на яких діти вчаться діафрагмальному диханню. З його допомогою збільшується об’єм легенів і загальна витривалість організму – тканини насичуються киснем, підвищується імунітет. Під час співу вихованці  постійно запам’ятовують і відтворюють різні мелодії, інтонації, ритмічні малюнки. Це дуже добре розвиває мислення, тренує довготривалу пам’ять, збільшує словниковий запас.

ЗАНЯТТЯ ОНЛАЙН У МУЗИЧНІЙ СТУДІЇ "CONSONA",

КЕРІВНИК ЖОГА АЛЛА ВІКТОРІВНА

Продовжуються дистанційні заняття у музичній студії «CONSONA», керівник Жога Алла Вікторівна. Діти вчаться розуміти значення музики у житті людини, розвивають музичні здібності, вивчають нотну грамоту. Вміння гри на музичних інструментах  активізує творчу діяльність вихованців, сприяє формуванню естетичного смаку та поглиблює любов і повагу до народних традицій, виховує в дітях любов до прекрасного, до музичного мистецтва.

Заняття онлайн у вокальній студії "обрій",

керівник Чепурнова Ольга анатоліївна

Заняття онлайн у музичній студії "CONSONA",